22 Mart 2013 #1701615

Samsung Ürün Kırık Çıktı!

13 Mart Neomarin Samsung bayisinden elektrikli süpürge aldık ürünün stoklarında olmadığını ve başka bayiden getirteceklerini belirtti. Ödemeyi aynı gün kredi kartı ile yaptık18 Mart ta ise ürünün geldiğini belirttiler. Akşamda ürün teslim almaya gittim eve geldiğimizde Kutuyu açtığımda içerisinde çok fazla toz olduğunu gördüm.


Kutunun iç tarafındaki kartonda parçalanmıştı. Sonrasında da ürünü çalıştıran elektrik ve ayar düğmesinin kırılmış ve olduğunu gördüm. Hemen Çağrı Merkezinizi arayıp, detaylı bilgi verdik bayiye konuyu anlattım. Konunun kendileriyle ilgisinin olmadığını söylediler. Çağrı Merk. arayıp fotoğrafları istedi. Samsung genel müd. E** hm aradı ürünün teşhir olmadığını ve aldığımız Samsung bayisinde olan başka bir teşhir süpürge ile değiştirebileceğimizi söylediler.

Nejdet 85 Okunma

Cevaplar

  • Nejdet16 Nisan 2013

    çağrı merkezini zaten defalarca aradık .sonuç ilgilenmeyen bir bayi ve kutudan kırık çıkmış ürünün bize maledilmesi ve çözüm başka bir teşhir ürünü ile değiştirin denilmesi ..teşhir ürünü al almak isteseydik zaten ürünün parasını ödeyip 1 hafta sıfır ürün beklemezdik.

  • Nejdet05 Nisan 2013

    dilek gökçe ,( eşim )adına 15 gündür çağrı açtık , mail attık yaklaşık 10 defa telde görüştük ama yardımcı olunmadı .ürünün kutuyu açtığımızda call centerdan zabıt tutturmamıza rağmen ürünün kırık çıkmasında hiçbir sorunu üstüne almadı koskoca samsung .

  • Samsung Temsilcisi24 Mart 2013

    1701615 numaralı şikayet hakkında Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön