24 Nisan 2013 #1761229

Samsung Ürün İade Alınmıyor!

5 ay önce almış olduğum Samsung marka dizüstü bilgisayarım toplamda 7 defa servis gördü. Ben iade talebinde bulunduğumda 4 defa parça değişimi olmadığı taktirde iade olmayacağını belirttiler. Fakat 175 tüketici hatlarında görüştüğümde 1 yıl içerisinde parça değişimi olmasa bile 6 defa servis gören ürünün iadesini talep edebileceğimi söylediler. Yasal hakkım olduğunu söylediler.


Samsung müşteri hizmetlerine bunu söylediğimde ise mahkemeye başvurun diyorlar. Bu nasıl bir müşteri hizmetidir. Mahkemeye başvurmadan benim işimi çözemiyorlar mı. Yasal yükümlülükler Samsung'un çalışma prensibinde yok mudur. İlla mahkeme yolu ile mi sorunlar hallediliyor.

Harun 98 Okunma

Cevaplar

  • Harun25 Nisan 2013

    Bilgilerim güncellenmiştir, artık ulaşabilirsiniz. Ayrıca dün tekrar Kadıköy Samsung teknik servisine gittim. Üründe donanımsal sorun olmadı, yazılımsal sorun olduğu ve giderildiği rapor edilmiş ve ürünü teslim alabileceğim belirtilmiş. Servise gittim ve ürünümü inceledim. Üst kasanın değiştiğini fark ettim. Benim cihazımın üst modelinin kasası takılmıştı. Orada bulunan görevli hanıma durumu izah ettim. Telefonla görüştü ve teknik elemanın cihazı açarken kapağı kırdığını o yüzden kapak değişimi olduğunu söyledi. Eğer ben parça değişimini fark etmemiş olsam bana bildirilmeyecek bile. Bu nasıl çalışma ahlakıdır. Üstelik benim mağduriyetimi anlamak yerine neredeyse ben suçlanacağım. Yaşadığım bu olaylara karşılıksız kalmayacağım.

  • Samsung Temsilcisi24 Nisan 2013

    Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır. Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön