20 Mart 2013 #1695575

Samsung Ürün Değişim Yapılmasına Rağmen Tamiri Edildi!

Firmam olan Ordu Atom Yazılım bir çok marka ürün satılmaktadır. Garanti ile ilgili işlemlerimizde Samsun ilinde bulunan yetkili servis olan Bayraktar Elektronik ile çözüm sağlıyorduk. Müşterimize satışını yapmış olduğumuz Samsung np-300e5x-a01tr kurulumunda ürünün arızalı olduğu anlaşılmış ilgili servis formları düzenlenerek orjinal kutusuna koyarak Samsun Samsung yetkili servisine yollanmıştır. Ürünün servis formunda ve irsaliyesinde DOA kapsamında olduğu belirtilmiş, kendilerine ise 2 kere telefon ile bilgi verilmiş ve kesinlikle onarımın yapılmaması değişim istendiği üzerine basılarak söylenmiştir. Fakat ürünün anakart değişimi yapılmıştır.

Atakan 189 Okunma

Cevaplar

  • Atakan22 Mart 2013

    sorunumuzu ne yazkki, samsung firması çözememiştir. kendileri satmadığımız birürün için fatura kesilmesi gerektiğini beyan ediyorlar. her türlü hakkımızı yasal oalrak arayacağımız ve bundan sonraki ürün seçimlerimizde ve samsun ilinde yetklili servis ile ilgili düşüncelerimiz tekrar gözden geçireceğiz. bayraktar Elektronik ve samsung firmasına konu ile ilgili tazminat davası açıalcaktır.

  • Samsung Temsilcisi22 Mart 2013

    1695575 numaralı şikayet hakkında Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

  • Atakan21 Mart 2013

    ürün tarafımızca kabul edilmeyerek , samsung yetkili servisine geri gönderilmiş fakat kargo teslim alınmamıştır. uzur sürelerce telefonda bekletilip konuyla ilgisice davranılmıştır. Gönderdikleri emailde kargo bizim elimize ulaştıktan sonra kendilerini konu ile bilgilendirdğimiz iddasında bulunmuşlardır. biz kendilerinden arama kayıtlarının kaydedildiğini ve tespit edilmesini istedik. ısrarla üründek iyaptıkarlı hatayı kabul etmemişlerdir. dayanakları ise satışını yapamadığım ürünün faturasını göndermemiş olmamızdır. servis formunda ve irsalyide DOA kapsamında yazmasına rağmen, orjinal kutusunda jelatinleri çıkmamış, jarz aletinin bile, garantisi belgesi doldurlmamış ürünün yeni ürün olduğunu anlaaycak kapasitede olmadıklarını belirtmişlerdir. Firmamız her türlü haklarını hukuki olarak arayacağını, uğramış olduğu zararı en ağır şekilde karşılanması için gerekeni yapacağını bildirir, bundan sonraki süreçlerde mağazamızda samsung ürünlerinin satışı ile ilgili tekrar düşüneceğimizi beyan ederiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön