22 Mart
Yorum Yap
#10262468

Samsung Ue49Mu7400U TV Kasasında Işık Yansıması Oldu!

24.11.2017 tarihinde almış olduğum Samsung ue49mu7400u markalı TV aldıktan sonra TV'nin alt kısmında 2 farklı yerde beyazlık fark edildi sonrasında servis çağırdık fakat gelen servisteki arkadaşlar kasayı elle düzelttikten sonra gittiler fakat sonrasında tekrardan aynı yerden ışık yansıması başladı. Tekrardan Samsung çağrı merkezini aradım, tekrardan merkezi servis yönlendirmesi yapıldı. Gelen teknisyen arkadaşlar yeni almış olduğum cihazı söküp kasayı tutan tırnakların kırıldığını belirtiler 2 gün içinde gelip kasanın değiştirileceğini belirttiler fakat ben cihazın tırnak kırılması tarafımızdan olan bir şey değil ve TV'min değişmesini talep ettim teknisyen arkadaşlar not düştüler. 19.03.2018 tarihinde çağrı merkezi tarafından arandım, değişim yapamadıklarını fakat tamir yapabileceklerini belirttiler ben de değişim talebim hala geçerlidir diye belirttim fakat tamir içinde gelen olmadı.

Mustafa 1.278 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa23 Mart

    Merhaba, çözüm merkezi tarafından arandım fakat tatmin edici br cevap alamadık bana servisten gelen arkadaşlar 2 gün içinde panel değişecek dendi çözüm merkezi 20 iş günü sürebilir diyor siz müşterinizi bu şekilde mi çözüm merkezine yönlendiriyorsunuz bence çözüm merkezi değil çözümsüzlük merkezi anlaşılan ben mağdurum müşteri memnuniyeti sizin anlayışınızda yok benim talebim değişim olması tamir değil cihazı değiştirmeniz gerekiyor ayıplı ürün satıyorsunuz.

  • Samsung Temsilcisi22 Mart

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler