19 Şubat
#11610436

Samsung TV'nin Sorunları ve İstenen Tamir Ücreti!

4 yıl önce Samsung marka 50 inç Smart TV satın aldım. TV almadan önce 4-5 ay gibi uzun bir süre araştırma yapıp forumlar okudum. Bir çok markanın farklı ürün ve modellerini araştırdım. Sonuç olarak kullandığım telefon vs. gibi elektronik ürünlerin Samsung olması, Samsung markasına o zamanlar var olan sempatim ve güvenim sonucunda muadillerinden daha pahalı olan Samsung markasında karar kıldım. Türkiye'de dar gelirli insanlarız, ucuz mal alacak kadar zengin değilim mantığıyla, ürünü uzun süre sorunsuz kullanabileceğim konusunda Samsung markasına hatırı sayılır bir ödeme yaptım.


Sonuç olarak 4 yılın sonunda televizyon arıza verdi. Görüntü gelmiyor fakat ses geliyor. Sorunun ne olabileceği hakkında yine araştırma yapıp forumları okudum ve Samsung yetkili servisini çağırdım. Servise gelen arkadaş sorunun LED ışıklarda ve ışıklara enerji veren power board'da olabileceğini, sorunun tekrarlanmaması için ikisininde değişmesi gerektiğini söyledi.


Şimdi sıkı durun! 3500-4000 TL'ye aldığım TV'ye 2000 TL tamir parası istediler. Çok kısa bir sürede arızalanarak güvenimi boşa çıkaran Samsung, servis ücretleriyle de sınıfta kaldı. Benimle aynı anda aynı özelliklerde ve daha ucuza ** marka TV alan arkadaşım şimdi benimle alay ediyor. 4-5 yılda bir 4000 liraya TV almak ya da 4 yılda bir 2000 lira tamir parası vermek isterseniz siz bilirsiniz! Daha da acıtan şey ise saf gibi hissetmek!

Ali Ali 2.451 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Samsung Temsilcisi19 Şubat

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com

Ziyaretçi Yorumları