Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
5
Çözüldü

Samsung TV Ue50TU8000uxtk Yeter Yani

Murat
07 Nisan 21:48
1.197

UE50TU8000UXTR Samsung marka LED TV'yi Media Markt'tan almıştım. Öyle ki en az üç kez cep telefonu, Dyson marka ürünler, TV, laptop derken mağazadaki çalışanlar bile beni tanıdı. Ürünü aldıktan bir sene sonra ekranda çizgiler oluştu ve garanti kapsamında değiştirildi. Ancak garanti süresi bittiğinde yine 'Smart TV powered by Nexen' yazısı ekranda beliriyor ve ekran bozuldu. Samsung'un bu kadar sık arıza vermesi, marka değerine zarar veriyor. Lütfen üretim hatasının arkasında durulsun. Nokia ve Ericsson da zamanında efsaneydi; ancak kimse vazgeçilmez değildir.

Samsung TV Ue50TU8000uxtk Yeter Yani
Murat
14 Nisan 10:23

Samsung müşteri hizmetleri Pelin hanım kısa sürede dönüş yaptı. Servis ücreti 500.00 lira verdim teknisyen arkadaş panel arızası dedi. Mesajda onarım tamamlandı yazıyor. Tekrar müşteri hizmetlerini aradım pelin hanıma mail attılar. Pelin hanim ücretsiz ya da indirimli olarak çözeceklerini söylemişti görecegız.

Murat
20 Nisan 13:57

Samsung genel md. Selin hanim ücretsiz panel değişimi onayladı ve bugün değişim yapıldı. Markasinin arkasında duran karşılığını alır. Teşekkürler Selin hanim ve Samsung ekibi

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Samsung 50TU8000 Şikayetleri

5
Çözüldü

Samsung Smart TV Panel Arızası

İlkay
07 Nisan 18:35
620
"Bu platformda şikayet yayınlandıktan sonra neredeyse her gün benimle iletişime geçildi. Samsung merkezle servisleri arasında maalesef sistem kopukluğu var. Merkezde bulunmayan kayıtları serviste bulabildik. Sonrasında yaklaşık 2 hafta içinde arıza giderildi. Günübirlik ilgilenildiği için çok teşekkür ederim."
5
Çözüldü

Samsung TV Ekran Sorunu

Pırıl
14 Aralık 2023 14:02
3.034
"Samsung neden Samsung olduğunu gösterdi. Garantisi bitmiş olmasına rağmen televizyonumu bir hafta içinde ücretsiz tamir etti. Servis görevlisi arkadaşlara ve özellikle çözüm merkezinden beni her gün arayan bilgi veren Fadime hanim'a çok teşekkür ederim. Herkese Samsung'u tavsiye ederim."
Benzer Şikayet Yaz