29 Aralık 2018
Yorum Yap
#11375194

Samsung TV Panel Yanması

2 sene önce Teknosa'dan Samsung satış temsilcisinin adeta yapışarak ısrarlaması üzerine Samsung ue40ju6070 model 4K TV aldım. 4 gün önce televizyonu açtığımda sağ üstten aşağıya doğru inen oradanda sol akt köşeye doğru ilerleyen bulutsu bir görüntü oluştu teknik servise cihazı götürerek arıza tespiti yaptırdım ilk defa böyle bir arıza ile karşılaştıklarını ve ekran sıvısının yandığını panelin değişmesi gerektiğini söylediler. 2000 TL gibi bir maliyet çıkardılar.


Garantisi bittiğinin 6. ayında böyle bir arıza ile karşılaşmam ve televizyonu satan temsilcinin bana bu cihazı 7 8 yıl hiç sorunsuz kullanabileceğimi söylemesi gerçekten manidar. Yüksek bedeller ödeyip ve güvenerek aldığımız bir cihazın 2.5 senede çöp olması ve kullanıcı kaynaklı bir sorun olmaması Samsung firmasına olan güvenimi sarstı ve Samsung ürünlerine karşı daha da mesafeli olmamı sağladı teşekkürler.

Cihan Cihan 1.936 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Samsung Temsilcisi31 Aralık 2018

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com

Ziyaretçi Yorumları