sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Samsung Tv Orijinal Kutusundan Eksik Aksesuar Çıkması

Yeşim Yeşim21 Ekim 12:22

Vatan Bilgisayar'ın internet sitesinden satın aldığımız televizyon kutusunun içinden ayaklarının çıkmaması sonucu televizyon kullanılamamıştır. (Samsung genel merkez kaynaklıdır, kutunun açılımı bizzat Samsung servisi tarafından yapılmış ve eksik aksesuar tutanağı da mevcuttur). Servis ayakların 4-5 gün içinde temin edilebileceğini belirtmiştir. Ancak belirten süre zarfında hiçbir teslimat da yapılmamıştır. Vatan Bilgisayar'a iade etmeye karar verdiğimizde ise 14 gün geçtiği için talebimiz red edilmiştir. Bu durumda zaten Samsung kaynaklı olan problemi Samsung’un müşteri hizmetleri ile çözmeye karar verdim ve yaklaşık 10 günün sonunda bana sadece bir ayak yüzünden iade alamayacaklarını belirterek görüşmeyi bitirdiler. Elimde servis yetkilisi ile yaptığım her türlü yazışma mevcut, gönderebilirim dediğim halde istemediler, neredeyse ben zorla e-maillerine gönderdim. Bunu bile kaile almadılar! Üstüne üstük bana tekrar telefon açıp sanki ben iade edip paramı geri alma talebinde bulunmamışım gibi ayak gönderimi için adres istediler. Bunun üzerine tekrar yazılı bir cevap yazdım (20.10.2020). Zahmet edip yazılı cevap bile yazmadılar.

Annem yalnız yaşıyor, problemi biz kendimiz çözdük, bu televizyonu iade edip paramı geri almak istiyorum.

Yeşim Baykal

Samsung TV alımlarında herkesin bir kez daha düşünmesini tavsiye ederim!

empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

profile-icon Yeşim 6 gün önce

Maalesef beni hiçbir şekilde anlamak istemediler, ve sorunum çözülmedi. Para iadesi için yol gösterin diyorum tık yok, yaşadığım problem için özür bile dilemediler. Yurt dışına şikayet etmek istiyorum. "International Samsung Customer Relations" ın e-mailini bilen varsa paylaşabilirse çok sevinirim.

Samsung Logo Samsung 21 Ekim 12:43

Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler