23 Ağustos 2016

Samsung TV Ölü Piksel

Samsung ue40hu6900 televizyonumun panelinde ilk önce ölü piksel çıktı. Şikayetim üzerine yetkili servis paneli değiştirdi. Fakat taktıkları yeni panelde bu sefer de çok yoğun ışık süzmesi mevcut. Tekrar şikayet kaydı oluşturdum ama Edirne Samsung yetkili servisi evime gelip televizyonumu görmeden "teknik bir problem" değil dedi. Israrcı oldum, gelip görmeden nasıl böyle bir kanıya ulaşıyorsunuz dedim ve fotoğraf gönderme isteğimi kabul ettiler. Fotoğrafları alıp inceleme sonucunda tekrar "teknik bir problem" değil denildi. Çözüm olarak ise teknik bir problem olmayan televizyonumu, arka ışık ayarını kısmamı istediler (işe yaramıyor). Yani karanlıkta televizyon izleme demek istediler. Yıllarca Samsung markasına güvendim ama maalesef hayal kırıklığına uğradım. "Teknik problem" ifadesinin tanımını istiyorum. Kusurlu paneli kusurlu panelle değiştirdiniz. Ürününüzün arkasında durun.

Kadir 1.252 Okunma

Cevaplar

  • Kadir26 Ağustos 2016

    Ne arayan var ne soran! Bu kadar olur! Yazıklar olsun! Kendi evime ve annemin evine aldığım tüm elektronik cihazlar Samsung idi. Bu saatten sonra evime Samsung marka bir ürün sokmam. Haram olsun verdiğim paralar. Böyle mi kurumsal şirket olunuyor? Bu firmadan aldığınız ürünlerin sorunsuz olması şansınıza bağlı. Eğer sorunlu ise şansınıza küsün. Zira Samsung'a göre "teknik bir problem" mevcut olmuyor. Nasıl bir bakış açısı ise artık yani bir diğer deyişle aklımızla dalga geçiyorlar. Kendinizi bu duruma düşürmeyin. Gidin Türk firmalarından alın beyaz eşyanızı. Hiç olmazsa ürünlerinin arkasında duruyorlar.

  • Samsung Temsilcisi23 Ağustos 2016

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön