Samsung ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Gülşen'in şikayet sonucundan memnuniyeti

         

  • profile
1 Destekçi

Samsung TV Kampanyasında Yanıltıldık

774görüntüleme
Gülşen
Gülşen 15 Kasım 2020 10:14

Trabzon AVM Teknosa ® 'dan almış olduğumuz Q65Q70T model televizyonun 700 lira hediye çeki olduğu bir ay içinde Samsung tarafından adresimize kargolanacağı Teknosa tarafından söylenmişti. Televizyonu aldığımız tarih, alırken gerekli kodun satıcıya iletilmesi ve prosedüre uygunluk konusunda her şeyi usulüne uygun bir şekilde gerçekleştirdik. İstenilen tarihlerde doğru bir şekilde TV kampanya formunu doldurduk. Fakat tarafımıza tarihe uygunluk konusunda sorun olduğuna ve formu 15 i ne kadar bir kez daha doldurmamız gerektiği yazıyordu bugün formu gerektiği gibi tekrar tekrar kontrollerini yaparak doğru bir şekilde doldurdum. Ekim 06 da aldığımız TV için hala oyalanıyoruz bunu Samsung 'a ve Teknosa' ya yakıştıramadım insanları kampanya var gibi yanıltıp satışı yaptıktan sonra sanki sorun varmış gibi söylenilen hediye çeki müşteriye gönderilmiyor, gereğinin yapılmasını rica ediyorum.

Gelişme
Gelişme

3 hafta önce

Aylar öncesinden tüm koşullara uygun olarak Samsung dan bir TV aldım. Aldığım ürüne tekno garantisi koruma camı gibi bazı aparatlarla birlik de 14 bin civarında bir ödeme yaptım. Samsung un aldığım ürün için geçerli olan 700 liralık bir hediye para kartı vardı, tüm gerekli koşullar tekrar tekrar kontrol edilerek geçerli tarihler içinde bu hediye para kartını almak için form doldurdum. Fakat Samsung'dan başarısız başvuru mesajı aldım ve hiçbir hata olmadığı için yine şikayetimvar.com aracılığıyla Samsung u şikayet ettim. Samsung yetkilisi Aslı Hanım aradı ve özür dileyerek formu yeniden doldurmamı istedi formu yine istenilen koşullarda doldurdum ama maalesef incelemeye alınmıştır diye gelen bir mesajdan fazlası olmadı. Samsung yetkilisi Aslı Hanım tekrar sorun yasarsanız Samsung müşteri hizmetlerini arayarak beni bağlatın evraklarınızı direk ben alıp para kartınızı tarafınıza yollayacağım dedi. Samsung u arayıp Aslı Hanım a bağlanmak istediğimi ve durumu anlattım, cevaplayan beyefendi en kısa zamanda Aslı Hanım ın döneceği bir talep oluşturduğunu söyledi. Fakat aylar geçti kampanya tarihleri çoktan bitti. Geri dönüş yapan, evrakları direk alıp işlemi hızlandıracağı sözünü veren Aslı Hanım da aramadı, para kartımızda gönderilmedi. 14 binlik bir ürün için 700 liralık hediye, Samsung un yaptığı aldatıcılık karşısında çok fazla basit kaldı. Samsung markasını bir daha asla tercih etmem ya da önermem mümkün değil çünkü asla sözünde duran güvenilir bir marka olmadığı konusunda yakınen bilgi sahibi oldum. Samsung a yüz üzerinden sıfır.

27 Kasım 2020 19:50

Samsung TV kampanyasındaki hediye çeki ile ilgili hala bir gelişme yok en son başvurunuz incelenmektedir diye bir mesaj aldım ve sadece bu kadar, devamı yok. 12 bin liralık TV aldım teknogaranti ekran kartı aksesuar derken miktar daha da arttı inanın 700 liralık hediye için değil sadece aldatılmak oyalanmak hiç hoş değil ve bunu Samsung gibi bir firma yapıyor, yazık bir daha olsa Samsung tercih eder miyim, etmem. Sözünün arkasında duran firmalar tercihimdir.

Samsung Logo
Samsung16 Kasım 2020 09:24

Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com

Gülşen
Gülşen16 Kasım 2020 13:23

Şikayetimvar.com a teşekkür ediyorum Çünkü siteye sorunu bildirdikten hemen sonra sorunlu markalardan dönüş aldım sorun şu an çözülmedi incelemenin sonuçlanmasını bekliyorum ama Samsung yetkilisi Aslı hanım gayet kibar bir şekilde durumun takipçisi olacağını söyledi sorun çözüldüğünde buradan tekrar yazacağım teşekkürler

  • profile
1 Destekçi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler