09 Eylül
#12576213

Samsung TV Geri Ödeme Kampanyası Kod Sorunu

Eskişehir Media Markt'tan 07/09/2019 da Samsung ue55ru7400 uxtk model TV aldım. Aldığım modelin 300 TL geri ödeme kampanyasında olduğunu söylediler, geri ödeme işlemleri için formu doldurup istenilen fiş ve faturaların görselini forma eklerken, kampanya katılım kodunun hiçbir şekilde bana gönderilmediğini ve bildirilmediğini, bu kod olmadan yapılan başvurunun da reddedildiğini öğrendim. Bugüne kadar bana kampanya kodunu mail veya SMS ile göndermeyen Samsung'u kutluyorum. Kampanya süresi bitene kadar işi yokuşa sürüp parayı alıkoyacak koca Samsung Ltd. Bravo #Samsung seni ve ticari haksızlığını artık her yerde anlatacağım.

Özdemir Özdemir 764 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Özdemir10 Eylül

    Formu kampanya kodu olmadan doldurup gönderdim, çünkü müşteri temsilcileri beni arayıp Media Markt ten ürünü aldığım için kampanya kodunu yazmanın zorunlu olmadığını söylediler. Akabinde beni aradılar ve bu görüşmede formun incelenmesini eksiklik veya hata var ise bildirilmesini istedim, ancak formu genel merkezin inceleyip dönüş yapacağını, sürecin ne kadar uzayacağını bilmediklerini, formu inceleyemediklerini söylediler. Bakalım süreci bende aynen buradan sizlere aktaracağım, sizi bekliyorz Samsung.

  • Özdemir10 Eylül

    Bu herkese aynı taslak halindeki cevabı vermeniz insanları daha da çok sinir ediyor

  • Samsung Temsilcisi10 Eylül

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com

Ziyaretçi Yorumları