12 Haziran
Yorum Yap
#10553297

Samsung TV Bozuldu Tam Garanti Bitti Nasıl Ayarlamışlar Böyle

Samsung 40ju5070 TV Smart televizyon aldım tam 2 sene önce garanti bitti televizyon 2 hafta sonra bozuldu. TV 'de ekran kayması ve çizgiler çıkıyordu. Samsung servisi aradım. Garanti bitti diye benden ekran panelin değişmesi lazım dediler. 1500 TL para istediler. Nasıl bir Samsung mark olmuş anlamadım tam garanti bitti. TV bozuldu. Sanki birebir ayarlamışlar böyle teknoloji olmaz. Garantiye bakıyorum TV'nin 10 yıl ömrü var diyor resmen insanları kandırıyor. Samsung 2 yıl sonra al çöpe at diyor resmen. Hiç memnun değilim. Ama Samsung gibi büyük bir firmanın bende güvensizlik oluşturdu. Bir daha Samsung ürünü almam almam artık hep bir soru işareti.

Yusuf 2.617 Okunma

Cevaplar

  • Yusuf15 Haziran

    Hiç geri dönüm aramadılar hiç de ilgilenmediler. Yalandan siz bekleyin biz arayacağız dediler hala bekliyorum bir olumlu cevap yok.

  • Samsung Temsilcisi13 Haziran

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com

  • Yusuf12 Haziran

    Samsung 40ju5070 TV Smart televizyon aldım tam 2 sene önce garanti bitti televizyon 2 hafta sonra bozuldu. TV de ekran kayması ve çizgiler çıkıyordu. Samsung servisi aradım. Garanti bitti diye benden ekran panelin değişmesi lazım dediler. 1500 TL para istediler. Nasıl bir Samsung mark olmuş anlamadım tam garanti bitti. TV bozuldu. Sanki birebir ayarlamışlar böyle teknoloji olmaz olsun en adi mark alsam bundan daha fazla kullanırdım. Garantiye bakıyorum TV nin 10 yıl ömrü var diyor resmen insanları kandırıyor. Samsung 2 yıl sonra al çöpe at diyor resmen. Hiç memnun değilim. Ama Samsung gibi büyük bir firmanın bende güvensizlik oluşturdu. Bir daha Samsung ürünü almam almam artık hep bir soru işareti.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler