Toplam çözüm sayısı
..
Samsung ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Aycan'ın şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız 1

  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum

Samsung Tv Ayıplı Mal

720görüntüleme
Aycan
Aycan 20 Ocak 14:43
Samsung Tv Ayıplı Mal

10 gün önce garantisi biten TV'de panel arızası verdiği için servis 3900 TL fiyat çıkardı. Neredeyse sıfır televizyon fiyatı. Üstelik 2 yılda hiçbir kullanıcı hatası olmayan TV'ye koskoca Samsung'un bir şey yapamıyor olması üzücü. 2 yılda panel patlayıp, ekranı kararacaksa Samsung adına yakışır kalitede mal üretsin. Şiddetle kınıyorum.

Samsung Logo
Samsung20 Ocak 15:10

Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com

Aycan
Aycan20 Ocak 16:43

Kopyala yapıştır cevabınızı ne yazık ki kabul etmiyorum. Benim sorunuma çözüm bulunmadıkça da her yerden hakkımı aramaya devam edeceğim. Çözüm merkeziniz zaten bir şey yapamıyoruz demekten başka bir şey yapmıyor. 2 yılda TV çöp olur mu ya yazık!

Aycan
Aycan23 Ocak 15:10

Bildiğim şeyleri söylemelerinden başka bir şeye yaramadı. Garanti süresinin bittiğiniz ben zaten biliyorum benim söylemek istediğim 10 gün ile kaybetmiş olmak. Demek ki Samsung 2 yıl ardından hemen bozulacak TV üretiyor ki; hemen yerine yenisini alsın millet!

  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum

1 Yorum

Salih
Salih3 hafta önce
 

Birkaç tane de değil sorun yüzlerce kisi aynı sorundan muzdarip garanti bitince TV lerde muhakkak sorun çıkıyor ve çok fazla paralar sanırım böyle kazanıyorlar orali olmamaları sanırım birazda bizden kaynaklı buradaki benzer sorunlar bile toplanıp mahkeme açılsa yeter aslında ama bizler bir daha almayız deyip kenara çekiliyoruz ve bunlar can yakmaya çok da güzel devam ediyor

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler