03 Mayıs 2013 #1777662

Samsung Tüketici Haklarına Karşı Olan Duyarsızlığı!

10/03/2013 tarihinden İstanbul form mta elektronik ltd.şti samsung bayiinden 199.00 tl tutarında 1 adet elektrik süpürgesi satın aldım. Aldığım süpürgeyi eve gelip denemek amaçlı açıp baktığımda kablosunun toplama aparatının arızalı olduğunu fark ettim. Bu olaya istinaden hakkım olan 30 gün içerisinde değişim talebimi yetkili arkadaşlara bildirip değişimimi istedim.


Bu olaya istinaden 30/04/2013 tarihinde bana servis formu oluşturup incelendikten sonra değişiminin gerçekleşeceğini söylediler.03/05/2013 Tarihin ürünüm hakkında bilgi almak için ben aradım ve değişim yapılamayacağını sadece tamir edildiğini öğrendim. Hakkım olan değişim talebinin yerine getirilmesini istiyorum.

Yasin 158 Okunma

Cevaplar

  • Yasin03 Mayıs 2013

    tekrardan geri dönüş yapıldı bana söyleneni aktarıyorum kablonun hızlı çekilmesinden dolayı tırnağı atmış bu ondan dolayı tırnağı tekrardan yerine takılmış bu bir arıza sayılmıyormuş ondan dolayı değişimi gerçekleşmeyecekmiş. ilk seferde daha böyle bir sıkıntı çıkaran bir ürün arızalıdır ne olursa olsun bir işlem yapılmış nihayetiyle hakkımı arayacağım.

  • Samsung Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön