Samsung Teslim Edilmeyen Çamaşır Makinesi

Gökberk Gökberk 04 Ağustos 00:52

05.06.2020 tarihinde Forum İstanbul'da bulunan Samsung bayisinden WD10N644R2W kodlu yıkamalı/kurutmalı çamaşır makinesi satın aldım. Çamaşır makinesinin 10 gün içerisinde stokta olacağı bildirildi. Yaklaşık 2 ay olmasına rağmen çamaşır makinem henüz teslim edilmedi. Aksayan kargolar için anlayış gösterdik. 2 hafta önce ürünün stoğa geldiği dağıtımının başladığı söylendi. Ama bir sistem hatası yüzünden bizim makinemiz bir türlü gelemedi. Sormak istediğim şudur : Samsung bir sistem hatasını düzeltemeyecek kadar amatör bir firma mı? Ya da bizim için geldiği söylenen makine başka yerlere mi teslim ediliyor? Ya da Samsung tedarik ve hizmet konusunda bekleneni karşılamayacak bir firma mı?

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi

Cevaplar

profile-icon Gökberk 12 Ağustos 00:51

Samsung çözüm merkezi sözüm size; bir makinenin akıbetini öğrenip bilgi vermek için bir hafta yeterince uzun bir zaman değil mi? Ya da ne olduğu belli de vazgeçelim diye mi bekliyorsunuz?

Samsung Logo Samsung 04 Ağustos 08:48

Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler