02 Nisan 2013 #1720280

Samsung Televizyonumun Sorunu Giderilmedi!

07/03/2013 tarihinde satın aldığım UE-32EH5200 WXTK nolu televizyonum aldığım günden beri kanal ayarlama probleminden dolayı hiç kullanamadığım gibi 4 defa servis müdahalesi de sorunu çözememiş olup şu anda Danıştek adlı serviste yaklaşık 8 gündür incelenmektedir.


Firmadan hiç kullanamadığım bu üründen dolayı devamlı servis çağırmak zorunda olduğum bu imalat hatalı televizyondan dolayı mağdur olup acilen değiştirilmesini veya ücretimin iadesini talep etmeme rağmen net olmayan cevaplar ile konuyu geçiştirmeye çalışmaktalar.

Ahmet 118 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet04 Nisan 2013

    aynı mutat; şikayet ve şikayetçiyi dikkate bile almayan bunu yazıp buraya yollayan iradenin konu ile en ufak bir alakası bile olmayan ,yasaksavma şeklinde bir cevap.. Şikayet var sitesinde defalarca uyarmama rağmen kopyala yapıştır mantığı ile bu cevapları yayınlamaya devam ediyor.. sayın okuyucu samsung marka ürün almak amacında iseniz (kalitesine bir şey demiyorum) bozulmaması veya arızalanmaması için dua edin.. Türkiyedeki servis ve sahip olduğu zihniyet sağlığınızı bozabilir.

  • Samsung Temsilcisi04 Nisan 2013

    1720280 numaralı şikayet hakkında Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön