31 Ocak 2014 #2268084

Samsung Televizyonumun Paneli Arızalı

Samsung UE 40 D 6000 serisi televizyonu 29 Ekim 2011 de aldım. Garantisi dolduktan 2 ay sonra Panel arızası meydana geldi. Firmayı aradım garanti dışı olduğu için ücret alacağını söyledi. Panel arızası demek televizyonu yeniden almak gibi bir maliyet sanki garanti süresi dolunca bozulsun diye imalat yapılmış.


Samsung markası bu mu yani olur mu böyle şey? 2 senede bir televizyon mu alacağım. Az para değil ki. 2000 TL vermiştim aldığımda bu ne. Firmanın umurunda değil.

Hasan 208 Okunma

Cevaplar

 • Hasan05 Şubat 2014

  Hep aynı laflar...bıktım artık...ben mi anlatamıyorum yoksa samsung taki siz kimseniz anlamak mı istemiyorsunuz...cevap verme zahmetinde bulunan zat-ı muhterem beyefendi..ben 2 senede bir 2000 tl verip televizyon alacak kadar zengin olmadığımı kaç kere söylemem gerekiyor...garantisinin dolmasından 2 ay sonra PANEL arızası oluşmuş olmasının cezasını niye ben çekiyorum..bu kadar kalitesiz bir malı üreten firmada ceza çekmeli...panel arızası ucuz bir tamir değil ki..yeni bir tv almakla aynı...ben ne yapayım peki şimdi..elinizi vicdanınıza koyun bir düşünün..çöpe atilacak duruma geldi televizyon..hiç olmazsa tamiri için uygun bir fiyat söyleminiz gerekir...yeni bir televizyon fiyatına PANEL değişimi olmamalı..bu haksızlık...bu tamirin kaça yapılacağını bildirmenizi bekliyorum.

 • Samsung Temsilcisi05 Şubat 2014

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

 • Hasan03 Şubat 2014

  Aldığım samsung marka televizyonda, garantisinin dolumundan ( 2 yıl garanti) 2 ay sonra panel arızası oluştu. Garantisi dolduğu için firma hiç bir şey yapamayız dedi..panel değişimi ücrete tabi olduğunu ve bire bir yeni televizyon almak gibi bir ücret ödemeniz gerekir dedi...Ben 2 yılda bir 2000 tl verip televizyon alacak kadar zengin değilim..Bu kadar kalitesiz bir ürün olduğunu bilseydim Samsung marka tv almazdım. çok pişmanım..yediğim kazık içime oturdu..bundan sonra samsung marka adını duymak bile istemiyorum...buraya şikayet etmekle bir şey elde etmiş değilim..Samsung bu tür şikayetlere artık alışmış ..pek tesir ettiğini sanmıyorum...maduriyetim devam ediyor...hiç kimse ilgilenmiş değil..bu siteninde bir faydası olamaz bu anlayış karşısında..

 • Samsung Temsilcisi01 Şubat 2014

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.  Saygılarımızla,   Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön