27 Ağustos 2013 #1979297

Samsung Televizyonumun Kurulum Sorunu!

Televizyon kurulumu için Samsung müşteri hattını aradım ve beni bir yetkili servislerine yönlendirdiler. Çalışan ve evde tek başına yaşayan birisi olarak, doğal olarak evde bulunabilmek için tahminen kaç gibi gelebileceklerine dair yetkili servisi aradım. Yetkili servis saat aralığı veremeyecekleri ve gelmeden yarım saat yada 1 saat önce aranacağımı belirttiler. Ben iş yerimin evime uzak olduğu ve 1 saatte gelmemin mümkün olmadığını bana öğleden sonra, 3'den sonra vb. bir aralık vermelerini rica ettim ama bunun mümkün olmadığını söylediler. Bunun üzerine Samsun Müşteri hattını aradım ve aynı şeyleri söyledim aldığım cevap yine aynı. Bu sebeple aldığım televizyonu iade etme kararı aldım.

Galip 127 Okunma

Cevaplar

  • Samsung Temsilcisi31 Ağustos 2013

    1979297 numaralı şikayet hakkında, Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi.

  • Galip28 Ağustos 2013

    Tüm şikayetlere aynı metinle cevap verme konusundaki kurumsal tavrınız sebebiyle Samsung Türkiye'yi tebrik ediyorum. En azından şikayetlere aynı mesajla cevap verme konusunda sabırlısınız.

  • Samsung Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön