12 Şubat 2014 #2290914

Samsung Televizyonumun İade ve Servis Süreci Tamamlanmadı

02.01.2014 tarihinde televizyonum için servis talebinde bulundum. Servis televizyonun panelinin değişeceği hakkında bilgi verdi. Ürün panelini tedarik edemediklerini televizyonun değişeceğini belirttiler. Arama ve baskı sonucunda 30.01.2014 tarihinde Samsung aradı ürünün olmadığını para iadesi yapılacağı söylendi.


05.02.2014 tarihinde işlem onaylanmış. Ödemeler servislere her hafta cuma günü yapılıyormuş. Onay vermemden sonra 2 cuma günü geçti ve ödeme tarafıma yapılmadı. Çağrı merkezi ile yaptığım görüşmelerde 15 gün sonra ödemenin yapılacağı söyleniyor. Servis süreci olan 30 günlük süre çoktan dolmuş olup. Bende tüketici olarak yasal süreci Tüketici haklarından başlatıyorum.

Volkan 138 Okunma

Cevaplar

 • Volkan18 Şubat 2014

  Samsung tarafından arandım fakat yine aynı şeyleri zırvalayıp durdular. Çözüm yok ne yazıkki.

 • Samsung Temsilcisi17 Şubat 2014

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

 • Volkan16 Şubat 2014

  Sorunum hala devam etmekte. Herhangi bir arama yapılmadı ve çözüm sağlanmadı.

 • Volkan13 Şubat 2014

  Herhangi bir inceleme yapılmasına gerek olduğunu düşünmüyorum. Zaten tüm çağrı merkezi çalışanlarının konudan haberi var ben artık aramaktan bıktım. Alın takip numaram 0004435868 işinizi kolaylaştırırda bu hafta sonuca ulaştırırsınız işlemi. İster yarın çözün ister 1 ay sonra her halükarda bütün şikayet portallarına ve hakem heyetine başvuru yapacağım. Servis formları elimde mevcut çağrı merkezi görüşme kayıtlarınıda savcılık ile isteyeceğim merak etmeyin. Bundan sonra sizin tüketiciniz değil ürününüzün yanında bile geçmem alırken cash para iade ederken bekle babam bekle. Haydi kolay gelsin umarım notunuz şu şekilde olmaz. Müşteriyi aradık iletişim bilgileri yanlış. Çağrı merkezinizin kayıtlarındada var numaram. Bekliyorum yapın bakalım incelemeyi. Sonuç ne olacak beni biririsi arıyacak volkan bey ürün ödemeleri cuma günü yapılıyor vs. Vs. Bunları ben zaten biliyorum bana sonuçla gelin.

 • Samsung Temsilcisi12 Şubat 2014

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.  Saygılarımızla,   Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön