24 Ocak 2014 #2249620

Samsung Televizyonumun Ekranı Arızalı

UE46Eh6030WXTL Modelinde bir Lcd TV aldık. 8 ay kullanıldı ve son iki hafta içinde ekranın orta tarafında aşağıya yakın yerinde kahve kupası büyüklüğünde bir saydam daire belirmeye başlandı. Servisi çağırdık ve gelip aldılar aldıktan 2-3 saat sonra sıvı teması dendi ve kullanıcı hatası olduğu söylendi.


Bu ailemin evinde salonda kullanılan bir TV ve sıvı teması buna üsten olması lazımken mantıken. Bizim TV'mizin altında iz çıktı. Bunun yanında bu sıvı teması hiçbir elektronik devreyi yakmadan aktı ekrana nasıl sızdı. Herşey bir yana bu TV'yi kullanmayı bilen kişiler 8 ay kullandı da sonramı sıvı teması yaptık. Bunun incelenmesini istiyorum.

Yıldırım 163 Okunma

Cevaplar

  • Yıldırım26 Aralık 2016

    Bilgilendirme filan hala yapılmadı. Ben zaten parasını verip sizlere yaptırdım. Sizlerin dönüş yapmasını iyi ki beklmemişim.

  • Samsung Temsilcisi26 Ocak 2014

    Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır. Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

  • Samsung Temsilcisi25 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön