12 Mart 2013

Samsung Televizyonumun Ekran Panelinde Dikey Çizgi Oluştu!

4.000 TL bedelle 46 ekran LED TV satın aldım. 4 ay sonra tv sağ kenardan 10 cm içeride dikey bir çizgi göstermeye başladı. Konuyla ilgili yetkili servis, tv'yi atölyeye götürmesi gerektiğini, muhtemelen panelin değişmesi gerekeceğini söyledi. Yetkili servis eve montaj için geldiğinde bu aletlerin çok hassas olduğunu ve uygun aparat kullanılmamasının dahi görüntü kalitesini etkileyeceğini söylemişti. Hal böyle iken hassas teknolojik bir ürünün sökülüp panelinin değiştirilmesinden sonra ondan iyi bir performans beklemek nasıl mümkün olabilir. Samsung ve tv'yi aldığım Teknosa, kanunun "gizli kusurun" ortaya çıkması sonrası verdiği hak olan tv'nin yenisi ile değiştirilmesi talebimi reddetti.

Kaya 4.030 Okunma

Cevaplar

  • Kaya13 Mart 2013

    Bu siteye sorunumu yazmadan önce Samsung Çağrı Merkezi ile konuyu yaklaşık 1,5 ay görüştüm. Sonuç elde edemedim. Artık Samsung'dan bir beklentim yok. Daha geniş kitlelere tecrübemi duyurmak için bu siteye yazdım. Samsung, siteye yazmam üzerine beni aradı, doğrudur, ama daha önce söylediklerini tekrar etmekten başka birşey yapmadı. Düşüncem şudur: Samsung yabancı bir marka ve teknolojisini biz üretmiyoruz. Dolayısıyla ithalatçı firma, satıcı (Teknosa), servisler sadece satış ve kar odaklı. Teknolojiyi biz üretsek geri bildirim için en azından sorunun ne olduğunu tespite meraklı olurlardı, ama nerde... Bizde ise üründe ayıp çıktığı zaman, değil üründeki sorunun kaynağını merak etmek, müşteri memnuniyeti adına mağduriyet giderici bir yaklaşım dahi olmuyor.

  • Samsung Temsilcisi12 Mart 2013

    1680067 numaralı şikayet hakkında Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön