31 Ağustos 2013 #1987043

Samsung Televizyonumun Değişimi Yapılmadı!

Bir ay önce Samsung Türkiye garantili UE-46PF6510 Led TV sipariş ettik. TV'yi teslim aldıktan sonra kurulum için gelen servis ekibi yanlarında anten kablosu bulunmadığı için TV'nin düzgün çalışıp çalışmadığını kontrol etmeden monte edip gittiler. Herhangi bir sorun yaşamayacağımızı söylediler.


Gerekli kabloyu temin ettikten sonra uydu yayını görüntüsü alamadığımızı fark ettik. 850'li hatlarda saatlerce bekleyerek 2 haftada servisi binbir güçlükle getirttikten sonra TV incelenmek üzere servise götürüldü. Birkaç gün sonra aradığımızda TV'nin değiştirileceği şeklinde karar çıktığı söylendi. 10 gündür yeni TV' yi bekliyoruz.

Taner 187 Okunma

Cevaplar

  • Taner13 Eylül 2013

    Üzerinden 1,5 ay geçmesine rağmen hala televizyon ulaşmadı. Nasıl bir tedarik süreci olduğunu çok merak ediyorum. Ayrıca bu kadar üzün süre geçmiş olmasına rağmen bir ürün tedarik edilemiyorsa, bir üst modelin müşteriye verlerek müşteri memnuniyeti sağlanmaya gayret edilmez mi? Samsung Türkiye 'nin bu tavrı karşısında söyleyecek kelime bulamıyorum !! Teşekkürler Samsung!

  • Taner04 Eylül 2013

    İlettiğim şikayet ile ilgili maalesef çözüm anlamında hiçbir gelişme olmamıştır. İlettiğim şikayet mesajından sonra konuyla ilgilenileceğine dair gönderilen bir otomatik mesaj ile müşteri memnuniyeti sağlanamaz. Müşterisini arayıp bilgi vermekten imtina eden bu şirket ile ilgili yaşadığım olayı çevremdeki herkese anlatıp bilinçli müşteri olmaları konusunda elimden geleni yapmaya çalışacağım. Problem birkaç gün içerisinde çözülmezse tüketici mahkemesine başvuracağım.

  • Samsung Temsilcisi31 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön