06 Mayıs 2013 #1781111

Samsung Televizyonumda Bulutlanma Sorunu Var!

26.03.2011 Tarihinde aldığım Samsung marka UE-40C6200 model, B2763hkb200633 seri nolu Led Tv'de bulutlanma sorunu var. Bunu 1-2 ay önce fark ettim Sorunu araştırdım ve Samsung TV lerde böyle bir sorun yaşandığını gördüm. Hemen Samsung.com.tr adresinden bize ulaşın bölümünden mail attım. Ne arayan oldu ne cevap dönen. Bunun üzerine telefon ile aradım arıza kaydı açıldı. Servis beni aradığında garanti süresinin 1 ay süreyle geçtiğini far ettik. Sonuçta herhangi bir şey yapılamayacağını söylediler. Ancak arıza normal bir arıza değil. Bu nedenle kesinlikle TV'nin değiştirilmesini istiyorum. Firma ilgilenmezse hukuki yollara başvuracağım.

Rıdvan 99 Okunma

Cevaplar

  • Rıdvan10 Mayıs 2013

    Samsung beni kelimenin tek anlamıyla şok etti. Büyük bir firma olmadıklarını kanıtladılar. Beni aradılar. Kendilerine durum izah etmeye çalıştım. Beni resmen itham ettiler. Neden garantinin bitimine yakın aramışımda bu kadar zamandır bu arızadan rahatsız olmamışım. Bu ne biçim bir yaklaşım. Büyük firmalar müşteri memnuniyeti için uğraşırlar bunlar ise tam tersi bir tutum içindedirler. Gizli ayıp hemen farkedilebilir mi allah aşkına. Birde söyledikleri çok tutarsız. Genel Merkezin bu durumu bir arıza olarak kabul etmediklerini ancak dilersem ücret karşılığında arızanının giderilebileceği söylendi bana. Dalga mı geçiyorlar arıza değilse bana bunu neden teklif ediyorsunuz o halde. Samsun ürünlerini almayı düşünmüyorum artık. Hukuki her türlü girişimde de bulunacağım bilinmesini ayrıca bu sorunu yaşayan diğer arkadaşlarla birlikte hareket etme teklifinde bulunuyorum. Türkiyemiz dinkonun ahırı değil bunu böyle bilsinler. Başka yerde satamadaıkları problemli ürünleri bizlere kakalıyorlar.

  • Samsung Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön