08 Mayıs 2013 #1784956

Samsung Televizyonum Kusurlu Değişim Yapılmıyor!

46 ES8000 modelinde TV alana kadar Samsung markasını seven ve öneren bir bilişimciydim. Bu tv'yi alıp çalıştırdığımızda tv de bulutlanma olduğunu fark ettim. Hemen servisi aradım servis gelip fotolarını videosunu çekti ve değişim için Samsung'a gönderdi. 07/05/2013 tarihinde servisten beni arayarak tv'nizin sorunun az olduğunu ve değişim onayının gelmediğini ilettiler.Böyle bir mantıkla hareket eden Samsung firması sorunu video ve foto ile kontrol etmesi bir yana servisin değişmesi gerekiyor olarak gönderdiği rapora onay vermeyip "tv'nin az sorunlu" demesi büyük kusur. Sonuç itibari ile servis raporları istedim ve faturam ile mahkemeye başvuracağım. Samsung benim için bitmiştir.

Selim 200 Okunma

Cevaplar

 • Selim13 Haziran 2013

  SAMSUNG firması arayıp çok gereksiz bahaneler sunarak benim yüksek ücret verip satın aldığım televizyonun kusurunu kabul etmedi. Bu olaydan sonra benim için samsung bitmiştir. Kaldıki tavsiye dahi etmeyeceğim.

 • Selim08 Mayıs 2013

  Sizden tekrar telefon bekliyorum

 • Selim08 Mayıs 2013

  Tekrardan arayabilirsiniz. Yalnız sizden aldığım kusurlu ürünün değişimini gerçekleştirmeyecekseniz beni aramınıza gerek yoktur. TV yi alalı 1 ay olmadı ve sıfır televizyon kusurlu çıktığından yasal haklarımı kullanarak hakkımı arayacağım. bilginize.

 • Samsung Temsilcisi08 Mayıs 2013

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır. Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi 

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön