18 Ocak 2014

Samsung Televizyonum Arızalı Çıktı Değişim Yapılmıyor!

Samsung Led TV aldım kırık çıktı değişim için gönderdim. Samsung Led TV'de satan servis Gürses Elektronik kargo hasarı diye bildiriyor değişim olmuyor. Fakat ilk tutanağında böyle birşey yazmıyor ilk tutanak E 102926 yok bu nerede?


Kutu hasarlı kısım ile kısımla Led kırık kısmı örtüşmüyor neden değişim olmuyor? Kurulum safasında kutudan çıkarıldığında servis ilk önce televizyonu kontrol etmesi gerekmiyor mu? Kurulum kataloğunda vidalama işlemi dik ve makinesiz işareti var teknik servis neden kanepenin üstüne koyarak led yere bakar şekilde.
.

İbrahim 464 Okunma

Cevaplar

 • İbrahim31 Ocak 2014

  ne zaman bilgilendireceğim bilmiyorum hala bekliyorum

 • İbrahim25 Ocak 2014

  samsung sorduğum sorulara deyil her zamanki standart şeyleri söylüyor.

 • Samsung Temsilcisi22 Ocak 2014

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

 • İbrahim'in Teşekkür Mesajı20 Ocak 2014

  VİDALAMA YAPILAN KISIM İLE KIRIK PARALELLİK GÖSTERMEKTEDİR. KUTU HASARI SONRADAN ÇOCUKLAR TARAFINDAN YAPILMIŞTIR.

 • Samsung Temsilcisi18 Ocak 2014

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza yada www.samsung.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön