27 Ocak 2014 #2259633

Samsung Televizyonum Arızalı Çıktı

20.01.2014 tarihinde Media Markt Forum Ankara şubesinden M*** T. adına almış olduğum Samsung 40F6170 model televizyon Samsung Bulut Teknik bayisi tarafından 21.01.2014 kuruluma getirildiğinde televizyonun arızalı olduğu ( hemen işleme alınır en ivedi şekilde televizyonunuzu kurarız ) denilerek tekrar götürülmüştür.


7 gün geçti Bulut Teknik, Samsung müşteri hizmetleri, Media Markt müşteri hizmetlerini defalarca aramama rağmen bir türlü televizyon hakkında olumlu ya da olumsuz bilgi alamadım. Hepsi topu birbirine atıyor Samsung Bulut Teknik telefonları dahi açmıyor. Forum Ankara şubesine gittim orada da bir çıkış yolu bulamadım ne TV'yi alabiliyorum ne de iade edebiliyorum.

Çağrı 159 Okunma

Cevaplar

 • Çağrı31 Ocak 2014

  Hala televizyonum serviste 11 gün oldu.

 • Çağrı29 Ocak 2014

  Şikayet mailime ulaşıyorsunuz madem telefonuma ulaşılamıyor buradan bilgilendirin şu tarihte televizyonunuzu vereceğiz diye çok mu zor? ben hakkım olan parasını ödediğim televizyonumu istiyorum (faturasıyla beraber) yok biz ürünü veremiyoruz diyorsanız paramı iade edin.

 • Çağrı29 Ocak 2014

  444 77 11 'de ki kayıtlarımı inceleyin bugünde aradım iletişim bilgilerim güncel, telefonum sürekli açık, en son aradığım bayiniz Bulut Teknik Hamiyet hanımın bana döneceği oldu oda henüz dönüş yapmadı.

 • Samsung Temsilcisi29 Ocak 2014

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır. Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

 • Çağrı29 Ocak 2014

  Evet 10'larca aramadan sonra zorla bilgi aktarıldı değişim raporunun onaylanması 1 hafta daha sürermiş böylemi yardımcı oluyorsunuz yeni satılmış ve kurulum sırasında arızalı çıkmış ürüne. Şu tarihte teslim edilecek bile diyemiyorsunuz. Yasalarda böylemi yazıyor yoksa Samsung'un yasaları mı bunlar. Mağdur etmede sınır yokmuş Samsungda bunu anladım.

 • Samsung Temsilcisi27 Ocak 2014

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön