11 Mart 2014

Samsung Televizyonum Arızalı

Alalı tam 1 yılı dolan Samsung TV 2 kez arıza açtı ve her seferinde de tüketici hatası verdiler fabrikanınızın hiç mi hatası yok bu hep mi tüketici hatası olur. Bir dünya para ödeyerek aldık ben bu TV'nin iadesini istiyorum. Sonuna kadar savaşacağım. Nerelere gitmem gerekiyorsa gideceğim ürettiğiniz ürüne lütfen sahip çıkınız. Yılda bir kez tv alacak kadar zengin değilim. Gerekli mercilerin ilgilenmesini istiyorum. Hakkımı arayacağım en kısa zamanda dönülmesini istiyorum.

Hatice 108 Okunma

Cevaplar

  • Samsung Temsilcisi21 Mart 2014

    2340620 numaralı şikayet hakkında, Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

  • Samsung Temsilcisi12 Mart 2014

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza yada www.samsung.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön