14 Şubat 2014 #2293756

Samsung Televizyonum Açılmıyor

Annemize hediye olarak aldığımız cihaz 6 hafta gibi kısa bir süre içerisinde bizi mahcup etti.
16.12.2013 tarihinde montajı yapılan Samsung 42f5570 model televizyonumuz henüz daha 6 hafta kullanmış olmamıza rağmen cihaz açılmamaktaydı. Yetkili servisi aradık (bulut teknik) geldiler; Henüz daha 6 hafta kullandık durduk yere bu arızayı vermesinden dolayı bunun fabrikasyon bir sorun olduğunu ve cihazın yenisi ile değiştirilmesini talep ettik.


Servis elemanları bize cihaz 4 hafta içerisinde arıza vermediği için değişim olamayacağını söyledi.
Şimdi soruyorum size; koskoca samsung firması saygınlığını böylesine basit bir mevzuyla kaybetmesine değer mi? Yetkililerin gerekeni yapmalarını istiyorum.

Burak 183 Okunma

Cevaplar

 • Samsung Temsilcisi22 Şubat 2014

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

 • Burak20 Şubat 2014

  Bu mudur Cevabınız, ilginiz, alakanız... ? Gerçekten yazık! servis geldi, aldı cihazı daha 6 haftadır kullandığımız kutusunu bile henüz atmadığımız televizyonun içini açtı, fabrikasyon hatası olan parçayı aldı değiştirdi cihazı teslim etti... Siz daha gerekli incelemelerinizi tamamlayıp da bize dönüş yapacaksınız... Ayıplı ürünü iade kabul etmediğiniz gibi bizleri adam yerine koyup da sorunlarımızla ilgilenmiyorsunuz bile... Güven kaybı böyle bir şey olsa gerek.

 • Samsung Temsilcisi15 Şubat 2014

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.  Saygılarımızla,   Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön