07 Ağustos
Yorum Yap
#10756397

Samsung Televizyonu 4500 TL'ye Aldım LCD Paneli 5500 TL.

Televizyonu 4500 TL'ye aldım LCD paneli 5500 TL imiş. Pes doğrusu.


Samsun 55 inç UE55JU7000 model bir televizyon almıştık. Alırken de Samsung diye güvenerek aldık. Hatta o dönem televizyon 5500 TL idi ve indirim vardı ki 4500 TL'ye almıştık. 1 yıl sonunda televizyonun sağ tarafında 3 santimetre boyunda 4 mm genişliğinde pixel öldü. Umursamadık. 2. yıl boyunca ortada bir yerde de 1 santimetre boyunda bir pixel kaybı oldu. Yine önemsemedik. Garantisi bitti.


3. pixel kaybı oldu. Şu an bu piksellerden biri televizyon boyuna yaklaşınca maç gibi zemin rengi sabit programlarda çizgi net olarak görüntüyü bozunca Samsung Türkiye'yi aradık. Servis geldi bu garanti dışı panelin değişmesi lazım dedi ve bunun için 5500 TL'dediler.


Yedek parçası kendinde fazla olması mı sıkıntı yoksa üretim kaynaklı olan bu sıkıntıyı kullanıcıya fatura edilmesi mi sıkıntı bilemedim. Ben servisi çağırıp üzerine 50 TL verip üretim hatasının tespitine çalışırken de Samsung Türkiye'yi ararken de amacım mağduriyetimi anlatıp markanın ürününün mısır gibi patlayan panelini değiştirmesini beklerdim. Ben aldım yandım, sizde yanmayın. Samsung 'un adı büyük hizmeti küçük başka marka olsa bu şekilde mi davranırdı?

Mehmet 2.189 Okunma

Cevaplar

  • Samsung Temsilcisi07 Ağustos

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler