11 Temmuz
#12251424

Samsung Televizyon Ekranında Buzlanma Oldu

Samsung ue40ju6610u televizyonumuzun ekranında 1,5 yaşındaki oğlumun plastik oyuncak fırlatması sonucunda buzlanma oldu. Aradık Samsung servisini fotoğraf istediler, gönderdik. Ekran kırılmış dediler ve 1500 TL ekran değişim ücreti istediler. Samsung yetkilerine bir tüketici olarak birkaç sorum olacak.


1- fahiş fiyatlara satmış olduğunuz Samsung televizyonları nasıl plastik oyuncak teması sonucu kırılacak kadar kalitesiz üretiliyor?
2- ekran değişim ücretleriniz neden televizyon fiyatıyla neredeyse aynı tutarda oluyor?
3- teknik servis yetkiliniz neden "1500 TL son fiyat, eve gelip 2 dakika da takarız yeni ekranı, ücreti de peşin ya da tek çekim alırız, taksit yapmayız diyerek" tok satıcıyı oynuyor?
4- Ürün satışı yaparken bir sürü kampanya indirim taksit seçenekleri yapılırken, satış sonrasında neden bu kadar bencil ve acımasızsınız? Lütfen sorunuma çözüm üretin.

Ali Ali 1.386 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Samsung Temsilcisi11 Temmuz

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com

Ziyaretçi Yorumları