21 Eylül 2013 #2023776

Samsung Tamir Sürecinde Tamir Edilemeyen Monitörün Değişim Talebi Reddedildi!

Vatan Bilgisayardan almış olduğum Samsung S23A550HS marka ve modelli monitörümü Kadıköy'deki Samsung teknik servisine garanti süresi içerisinde tamiratı için bıraktım. Fakat 20 iş günü olan tamir süresi içerisinde ürünümde ki sorun giderilemedi.


Bu yüzden ürünün değiştirilmesi için talepte bulundum. Değişim talebim Samsung tarafından red edilmiş. Çünkü tamir edecek olan servis Samsung'a parça siparişinde bulunmamış. Bu nedenle neredeyse 1 aydır monitörsüzüm ve değişim içinde herhangi bir sürede verilmiyor. Çok farklı bir durum.


Samsung ve yetkili servisi arasındaki sorunun mağduru benim. Çok büyük kalitesizlik bu ve gerekli mercilere şikayetimi yapacağım.

Dobra 144 Okunma

Cevaplar

 • Dobra03 Ekim 2013

  Beni aradınız, iyi hoş. Değişim için yarın servis sizinle irtibata geçecek demiştiniz iki gün oldu ne arayan var ne soran.

 • Samsung Temsilcisi01 Ekim 2013

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

 • Dobra21 Eylül 2013

  20 iş gününde tamir edilemediyse ürün bana söylenmeden yenilenmeli. Artik neden tamir edilemedi sorumlu kim vs bunlari kendi icinizde çözümleyin. Bu sorunlat müşteriye yansımamalı. Bakın size bir örnek vereyim. Logitech marka pahalı bir ürünün parçasını kendi hatam ile kırdım ve kırılan parça yı satın almak için firmayı aradım ellerinde o parçadan olmadığı için ürünün tamamını yurt dışından gönderdiler üstelikte garantisi biteli bir sene olmuştu. Bunların garantisi garantiyse sizinki ne ?

 • Samsung Temsilcisi21 Eylül 2013

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön