16 Şubat 2013 #1636345

Samsung Tamir Edilen Buzdolabı Tekrar Arızalandı!

Henüz bir hafta önce Samsung yetkili servisi tarafından komple motoru değiştirilerek tamir edilen buzdolabım tekrar bozuldu buzluk bölümüne henüz yeni almış olduğu et ürünleri çöpe gittiler. Buzdolabım henüz 1, 5 yıldır kullanılıyor komple kompresörü değiştirilmesine rağmen tekrar aynı arıza yüzünden mağdur oluyorum.


Tüketici haklarında bu konudaki maddeyi firmaya hatırlatmanızı rica ederim. Tamir konusundaki aşırı zaman kaybı ve bir türlü sorunun çözülememesi konusunda daha önce de şikayetim olmuştu firma çağrı merkezi bir kere aradı ulaşamadı diye bir daha aramadı. Buzdolabımın ivedilikle yenisi ile değişimini talep etmekteyim.

Mahpeyker 118 Okunma

Cevaplar

  • Mahpeyker18 Şubat 2013

    Tarafıma telefon açıldığı doğrudur her zamanki gibi problemlerimi anlattım dinlediler ve kapattılar herhangi bir sorun çözümü yaşanmış değil. Aksine halen kendim uğraşıyorum konu ile ilgili mağduriyetimi gidermek için.. Buraya da çağrı merkezini aradığımda konuştuğum insanlar gibi basma kalıp cümleler ile bu otomatik yanıtları yazarak bu sektörde başarılı olamazsınız henüz 35 yaşındayım kendim ailem ve çevremde bulunan her kese firmanız ürünlerini kullanmamalarını öneriyorum. Tabiki ürünler arızalanır vs. ama firmaların ürünlerin arkasıda durmaları esastır siz malesef sadece müşterilerinizi dinliyor ve bunu yeterl buluyosunuz. Problem çözümü odaklı değilsiniz. Bu konuyu Tüketici Hakları Hakem Heyeti ile çözmeye çalışacağım..

  • Samsung Temsilcisi18 Şubat 2013

    1636345 numaralı şikayet hakkında Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön