Samsung Sürekli Bozulan Bir Televizyon!

Anıl Anıl6 gün önce

2017 yılında İzmir Media Markt’tan 4300 TL’ye aldığım Samsung ue55mu7400 model televizyonum ilk arızasını garantisinin dolmasına 1 ay kala, beyaz ışıklar çıkararak verdi. Garantiden hallettik. Tam bir yıl sonra yani geçtiğimiz hafta ise bu sefer hem beyaz ışık hem siyah bant (ekranın yarısı karardı) problemi yaşadım. Üç senede iki problem. Bu sefer 1250 TL istendi, bir ihtimal ekran değişimi olabilir dediler o zaman 3-4 bin arası fatura çıkarmış. 

TV 5000 falan herhalde zaten. Öyle olursa televizyonu çöpe atıp bir daha Samsung’tan uzak duracağım. Verilen paralara yazık. Sizin kötü teknolojinizin faturasını vatandaş ödüyor. Teknik servisi de çok yavaş. 8 gündür televizyonun sorununu bile bulup söyleyemediler. Parça bekleniyormuş. Deneyecekler sorunu öyle bulacaklar.

Cevaplar

Samsung Logo Samsung 6 gün önce

Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler