09 Eylül
#12574278

Samsung Smart TV'de Digiturk Play Uygulaması Yok

Samsung 40n5300 TV im Smart olmasına rağmen Digiturk Play uygulaması yok. Digiturk Play sayfasında Samsung TV'lerde uygulamanın olduğu söyleniyor Digiturk Play üyesiyim. Samsung ve Digiturk'ün bu durumu düzeltmesini istiyorum.
Samsung Smart TV'de sadece Digiturk Play yurt dışı uygulaması mevcut.

Özgür Özgür 487 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Özgür4 g

    Daha önce yazdığım şikayet ile ilgili (Digiturk Play Yurtiçi 40N5300 hakkında) iki firmada dönüş yaptı Digiturk tarafı-uygulamanın Samsung tarafından yapıldığını kısa sürede aktif olacağın söyledi Samsung tarafı - uygulamanın altyapısının Digiturk ün hazırlayıp kendilerine vermelerini beklediklerini söyledi Kısaca ortada hiçbir uygulama yok Digiturk Samsung u yapmasını bekliyor, Samsung da Digiturk ün :) komedi En azından ben buradan durumu anlatıyım iki firmanında haberi olsun.

  • Samsung Temsilcisi09 Eylül

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com

Ziyaretçi Yorumları