17 Ocak 2014 #2240491

Samsung Smart Tv Sinema Abonelik Ücreti Aldı!

Samsung, Smart TV özellikli Televizyonların uygulamaları içerisinde bulunan ve hali hazırda kullanmadığım sinema uygulaması aboneliği nedeniyle tarafıma önceden herhangi bir bildirimde bulunmadan sahibi bulunduğum kontörlü telefon hattımdan Turkcell marifetiyle 4 Türk lirası kesinti yapmıştır.


Tarafıma bilgilendirme yapılmadan yapılan bu kesintinin hattıma iadesini ve söz konusu sinema aboneliğinin iptalini ve emrivaki şeklinde yapılan bu uygulamanın bir daha tekrarlanmamasını istiyorum. Tekrarı halinde yapılan kesintinin az yada çok olduğuna bakmadan Tüketici Mahkemesinde dava açacağımı da özellikle belirtirim.

Ali 280 Okunma

Cevaplar

  • Samsung Temsilcisi22 Ocak 2014

    Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

  • Samsung Temsilcisi18 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza yada www.samsung.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön