23 Şubat 2015

Samsung Sinema Paketi Adı Altında Ücret Kesildi!

Hiç bana sormadan direkt cep telefonuma Samsung sinema paketiniz yenilenmiştir. 4 TL faturanızdan tahsil edilmiştir diye 6662 den mesaj geldi. Bende kendilerini arayıp neden bana sormadan paket yenilemesi yaparak telefon hattımdan 4 TL kesiyorsunuz diye sorduğumda bana istemiyorsanız iptal ederek 6662 mesaj gönderin dediler.


Peki kesilen ücret ne olacak dediğimde ücretin iadesi yok dediler. Abonelik yenileme yapılacaksa önce mesaj göndermeleri gerektiği eğer kabul ederse evet yazıp göndermeleri istenir ama bunlar direkt olarak bana sormadan ve benim hattımdan 4 TL para kesiyorlar. Sinema paketini kulladım. Şikayetçiyim.

Görkem 1.337 Okunma

Cevaplar

 • Görkem09 Mart 2015

  05377332323 no.lu telefonumdan 23 Şubat tarihinden beri Samsung firmasından beni hiç kimse aramadı. Tekrar müşteri hizmetlerinizi aradım hiçbir sözleşme ve hiçbir taahüdüm olmadığı takdirde tarafımdan çekilen 4 TL'nin sisteminiz doğrultusunda çekildiği ve ücretin iadesi olmadığı söylendi. Kullanmadığım uygulamanın ve hiçbir şekilde 4 TL ücret ödeyeceğim taahüdü vermediğim 4 TL'nin tarafıma iadesi konusunda gereğinin yapılmasını rica ediyorum.

 • Görkem09 Mart 2015

  Sayın yetkili, evimdeki ürünlerin hemen hemen hepsinin markasının Samsung olmasına dikkat ediyorum. Tarafımdan bana sorulmadan tahsil edilen 4 TL ücretin tarafıma iade edilmesiyle ilgili zaten müşteri hizmetlerinizi aramıştım. Yetkiliebana görüşmem için farklı bir şirket numarası verdi bu firma iş telefonlarını açmıyor ve ulaşamıyorum. Lütfen beni farklı firmalarla uğraştırmayın Markanızdan20 000 TL üzeri alışverişim var. Lütfen 4 TL için birbirimizi üzmeyelim. Saygılarımla.

 • Samsung Temsilcisi24 Şubat 2015

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır. Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

 • Samsung Temsilcisi23 Şubat 2015

  Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön