14 Şubat 2014 #2293922

Samsung Sinema Aboneliği Yapıp 4 TL Aldı

6662'den gelen mesaja göre: Samsung sinema aboneliği bana sormadan yenilenmiş ve hattımdan isteğim dışında 4 TL ücret alınmış. Samsung Tablet aldım, içerisinde kurulu olan Samsung Sinema uygulamasına üye oldum. Bugüne kadar belki 5 film izlemişimdir ki zaten ücretsiz diye üye oldum ücretli değildi.


Hala da sitenizde ücretsiz olduğu yazmakta. Ucu açık hizmetlerde önce kullanılır sonra ödenir. Hiç bir yazılı / sözlü beyanda bulunmadan hattımdan ücret tahsil etmeniz sizi zan altında bırakır. Bunun hukuki yaptırımları vardır. Varsa değişen bir sözleşmenin tarafıma beyan edilmesi gerekiyordu. İstediğim dışında tarafıma yansıtılan 4 TL'nin isteğim üzerine iptalini ve iadesini talep ediyorum.

Furkan 181 Okunma

Cevaplar

  • Samsung Temsilcisi22 Şubat 2014

    Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

  • Samsung Temsilcisi15 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza yada www.samsung.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön