29 Ağustos
Yorum Yap
#10834965

Samsung Şikayeti Dinler, Zamanında Çözüm Üretmez!

Samsung marka klima için Mayıs 2018 'de servis çağırdım. Klima iç ünitesine kaynak yapıldı gaz basıldı. 500 TL ödedim. Servis gitti 2 saat çalışan klima fan devri çok düşük olduğundan yeterli soğutma yapmadı. Tekrar çağırdım iç ve dış üniteyi söküp 9 Haziran'da götürdüler. Bir ay uğraştılar genel merkezden yardım istedik dediler bende sabırla bekledim ama onarımı yapamadılar. Onarılamayan ürün raporu sonucu 12000 'lik klimamın yerine 850 TL fark ödeyerek 9000'lik yeni klimaya razı oldum. Yeni Klimayı servis getirdi borusunu yollamamışlar diye 3 mt standart bakır boruya 200 ila 250 TL ücret istedi (3 mt bakır boru seti 100 TL'ye hazırlıyorlar, bakır - alüminyumu olanı 60 TL).


Zaten yanımızda boruda yok deyip klimayı bırakıp gittiler. Çağrı merkezlerini aradım durumu anlattım kayda aldık en kısa sürede çözümleyip bilgi vereceğiz dediler. 12 gün geçti bu süre içerisinde iki defa daha aradım kaydın sistemde görüldüğünü genel merkeze iletildiği, çözümü genel merkezin gerçekleştireceği beklemem gerektiğini söylediler. Klimam söküleli üç ay olmuş 3 mt boru için klima balkonumda bekliyor. Genel merkezleri olumlu veya olumsuz hiçbir cevap vermiyor. Çağrı merkezi sadece kaydı alıp biz acil koduyla ilgili birime bildirmekten başka bir şey yapamıyor. Yaz bitti İzmir'in sıcağında klimasız bir yazı geçirdik Eylül geldi hala sonuç yok. Evimde Samsung ürünü çamaşır makinem, laptopum, telefonlarım var ama şimdi anladım ki çok hata yapmışım. Samsung'un hizmet anlayışı müşteri memnuniyeti anlayışı hiç yokmuş.

Osman 2.278 Okunma

Cevaplar

  • Osman08 Eylül

    Servisin 210 TL istediği bakır boruyu 90 TL'ye aldım. Montaja randevu gününü gelmeyip beni evde beklettiler. Ertesi sabah gelip taktılar. Vakumlama yapmadan bağlantılar yapılıp gazı açtılar. 15 dakikada montajlayıp gittiler. Özetle servis hizmeti sıfır...

  • Osman04 Eylül

    Beni oyalayıp hiçbir çözüm getirmediniz. Utanmasanız beni suçlayacaksınız. Göndermediğiniz boruyu kendim (servisin istediği fiyatın yarısına) temin edip klimayı mecburen taktıracağım. Markayı kolayca rezil ediyorsunuz. Bu gidişle sizden bir kez alışverişi olan asla bir daha alışveriş yapmaz. Asla bir daha Samsung marka ürün almam tanıdığım kimseye de aldırtmam. Başkalarının da yanmaması için elimden geleni yapacağımdan kuşkunuz olmasın.

  • Samsung Temsilcisi29 Ağustos

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com

Ziyaretçi Yorumları