25 Ağustos 2014

Samsung Sıfır Ürün Kusurlu Çıktı

Sincan Samsung bayii (özcanlar grup)'dan aldığım bulaşık makinasını kurmaya gelen servis (simge) sıfır ürünün kutusundan çıkardıklarında alt kapak kısmında üretim hatası ve kapak iç kısmında eziklik bulunmaktaydı. Samsung gibi bir markayı temsil eden servis yetkilileri üründeki bu hatalara rağmen kurulumu yapmışlar ve hatalar için rapor tutularak değiştirilir denmiştir. Madem değiştirilecek neden bile bile bu ürünüm kuruldu?

Konuyla alakalı muhatap bulamıyorum. Her aradığım kişi (servis, satıcı) sürekli biz bakmıyoruz şurayı arayın denmektedir. Samsung'u tercih ettiğime pişmanım. anladık ki sadece ürünü satana kadar. Ürün kodu: DV-FN320V. Samsung arıza kodu: 4153875652.

Hamdi 1.964 Okunma

Cevaplar

 • Hamdi28 Ağustos 2014

  samsung'u tercih ettiğime pişmanım ve kesinlikle çevremi de tercih etmemeleri hususunda uyaracağımmm

 • Hamdi28 Ağustos 2014

  servisten tarafımı arayarak ürünü kesinlikle değiştiremeyeceklerini, hasarlı-defolu olan parçaların sadece değişimlerini yapabileceklerini ilettiler, sıfır aldığım üretim hatasından kaynaklı ürünüm neden değiştirilmiyor? neden tamir gören ürünü kabul edeyim? hala çözüm yokkk Samsungggg

 • Samsung Temsilcisi27 Ağustos 2014

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

 • Samsung Temsilcisi26 Ağustos 2014

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza yada www.samsung.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön