05 Temmuz 2013

Samsung Sıfır Makine Arızalı Çıktı!

Samsung ana bayiden aldığım makine arızalı çıktı. Servise gönderildi. 10 gün hiç ses soluk çıkmadı. Bayiye uğradığımda anakart arızalı anakart bekliyoruz dediler. Ben de 0 makinayı tamir edilmiş kullanmak istemediğimi ve makinaya ihtiyacım olduğunu söyledim.


Bu 10 günlük sürede en yakın arkadaşımın düğününde fotoğraf çekemedim , yeğenimin doğum gününü çekemedim. Şimdi de tatile fotoğraf makinesiz çıkacağız. Samsung gibi bir firma neden müşterisini mağdur ediyor anlamıyorum. Neden arızalı makina yerine yenisi verilmiyor? Ve müşteri bayiye gidip sormadan bilgi verilmiyor? O makinayı tamir edilmiş kullanmak zorunda mıyım?

Meltem 109 Okunma

Cevaplar

  • Meltem11 Temmuz 2013

    15 haziranda bir foto makinası aldım. bozuk çıktı. 25 haziranda aldığım bayiye teslim ettim. ses çıkmayınca tekrar gittim. anakart arızalıymış dediler. benn de yeni makina verin dedim. vermediler. daha sonra yine ses soluk çıkmayınca bu defa genel müdürlüğü aradım. orada makinenin servise 2 temmuzda teslim edildiğini öğrenip şok geçirdim. sonra bana servisin numarasını verdi. yaklaşık 1o dakikadır hatta bekliyorum. sanırım koca! samsung serviste telefona bakan tek kişi var. bekleyenler arasında 5. sıradasınızdan başlayıp tek tek 10 dakikada 3 e düşebildik. böyle vurdumduymaz, bakkal defteri usulü çalışan bir firma olabilir mi? kimsenin kimseden haberi yok!

  • Samsung Temsilcisi07 Temmuz 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön