15 Nisan 2015

Samsung Sıfır Buzdolabını Eksiksiz Teslim Alamıyorum!

Ankara Acity Göktaşlar bayinizden buzdolabı aldık. Servis dolabın gireceği mobilya kısmı dar olduğu için kurulumu sağlayamadı uygun hale getirdik ve bayiyi, servisi aradık buz dolabımızı istedik. 13 Nisan 2015'de akşam Ankara Bulut Teknik servisiniz dolabı kurmak için getirdi. Yalnız oda kapısından geçmediği için dolabın ambalajı açıldı arkada yer alan kapak servis tarafından söküldü ve içindeki çipler çıkarıldı.

Çipler yerine takılırken soketin eksik olduğu görüldü ve kurulum ertelendi. Dolabın arka kapağı açık olarak bırakıldı. Bu halde iken servis elemanları eşime buzdolabı eksiksiz teslim kurulum evrakı imzalatmışlar. 14 Nisan 2015 akşamı Samsung müşteri hattını arayarak 416521*** başvuru yaptım.

Hulki 943 Okunma

Cevaplar

  • Hulki15 Nisan 2015

    Zaten ilettik... Çözüm arıyoruz. Klasik metinle cevap beklemiyoruz. Gerçek çözüm istiyoruz.

  • Samsung Temsilcisi15 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön