24 Ağustos 2013 #1974618

Samsung Servisinde Ciddi Sorunlar Var!

Samsung'un ülkemizde müşteriye iyi bir "satış sonrası servis" sunma konusunda, şikayete sebebiyet veren ciddi yapısal sıkıntıları mevcut. Klimamın kurulumu için 3 hafta servisin peşinden koşmak, onları evde beklerken 4 gün yıllık izin kullanmak zorunda kaldım.


Süreçteki ilgisizliklerini, bilhassa Samsung çağrı merkezi ve onun beni yönlendirdiği ; Danıştek ile olan kopukluğu, tüm sıkıntılara rağmen Danıştek'in yetkilisine ulaştırılmamamı, genel olarak dağınıklıklarını, müşteriyi hor görmelerini (sabah geliyoruz diyerek akşam 20:05'te gelme, müşterinin zamanını hiçe sayma) gördüm.

Barış 229 Okunma

Cevaplar

 • Samsung Temsilcisi29 Ağustos 2013

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Cihazın durumu ile ilgili bilgi verilmiştir. Konu ile ilgili sorun yaşaması halinde, Samsung Çağrı Merkezi ile iletişime geçilmesi yönünde bilgilendirme yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

 • Barış29 Ağustos 2013

  Sayın Samsung, "Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır" cümlenizin otomatik bir cevap olduğunu biliyor, Samsung'un kurulum / servis problemim ile ilgili olarak halen yeterince aksiyon almadığını düşünüyorum. http://bir-daha-kesinlikle-samsung-klima-almam.com/ sitesinde de açıkça belirttiğim, Danıştek servisten Ercan beyin de bildiği ve 4447711'e de aktardığım gibi halen geri gelinip klima kurulumunun tam olarak bitirilmesi gerekmektedir. Lütfen otomatik yanıtlar vermeyin. Konuyla samimi olarak ilgilenin ve de problemi artık çözün.

 • Barış29 Ağustos 2013

  Beni yazmaya zorunda bıraktıkları için yazdığım http://bir-daha-kesinlikle-samsung-klima-almam.com/ blogumda da belirttiğim üzere, ilk servis 30/07/2013 tarihinde geldi, bugün 29/08/2013 ve halen gelip eksik bıraktıkları işleri tamamlamaları gerekli. Neyin eksik kaldığını kendilerine telefonda (4447711) söyledim, Danıştek servisten Ercan Bey biliyor, ayrıca blog'umda da yazdım. Samsung firmasının ürünleri iyi ama satış sonrası destek konusunda çok ciddi sıkıntıları ve umarsızlıkları mevcut. Aldığım hizmetten son derece mutsuzum.

 • Samsung Temsilcisi24 Ağustos 2013

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön