09 Ekim 2015

Samsung Servisi Tutarsız ve Fahiş Fiyat Sorunu!

6 senelik makinem kart arızası yaptı 29.9.2015 tarihinde Yetkili servisi çağırdım makineyi atölyelerine götürdüler. Önce Servis ücretinin 40 TL olduğunu Kart değişirse 250 TL olduğunu, tamir edilirse bu fiyatın çok daha aşağı olacağını, söylemelerine rağmen; şimdi servis ücretine 60-70 TL kart değişimine 435 TL istediler.


Tamirini yaptıklarında ise önce 280 TL dan kapı açtılar. En son 250 TL olacağını, piyasa da Samsung'un yedek parçasının olmadığını, serviste tamire mecbur olduğumu, satarsam makineyi servis ücretine yani 60-70 TL sayacaklarını belirtiler. Samsung gibi bir dünya devine böyle bir servis anlayışını hiç yakıştıramadım. Bu kadar tutarsızlık ve fahiş fiyatlar olur mu?

Ramazan 164 Okunma

Cevaplar

  • Ramazan23 Ekim 2015

    Bugün tekrar Samsung müşteri hizmetlerini aradım 23 günde 3,4 defa aradığımı her defasında 1-2 gün içinde konuyu inceleyip döneceklerini söylemelerine rağmen geri dönmediklerini söyledim. Beni bağladıkları Yetkili Çağatay bey mahkeme duvarı bir sesle Samsung servislerinde serbest piyasa ekonomisi olduğunu servis ücretlerine karışmadıkları Beyanını Lütfettiler. Bir başka deyişle Samsung beyaz eşya servisine düşerseniz başınızın çaresine bakın. Tüketici hakları Samsung da sizlere ömür.

  • Ramazan15 Ekim 2015

    Bu gün 15 Ekim. Halen Firmadan aranmadım ve sorunum çözülmedi.

  • Samsung Temsilcisi10 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön