13 Aralık 2013

Samsung Servisi Kurulum İçin Geç Randevu Veriyor!

Samsung klima aldım 2 gün önce ve bu kadar telefon açmamıza rağmen havalar göz önünde bulundurulsa acil olarak klimayı taktırmak istedik. Fakat firmanın İzmir gibi bir yerde sadece 3 teknik servisi olduğunu ve hepside en az pazartesiye kadar bizi dikkate dahi almadı. Pişmanlığım diz boyu. Keşke başka gerçek anlamda müşterisini düşünen onunla ilgi halinde olan ve müşterisine hizmet sağlayabilen markaları tercih etseydim.

Burcu 118 Okunma

Cevaplar

  • Samsung Temsilcisi18 Aralık 2013

    Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Cihazın durumu ile ilgili bilgi verilmiştir. Konu ile ilgili sorun yaşaması halinde, Samsung Çağrı Merkezi ile iletişime geçilmesi yönünde bilgilendirme yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla,

  • Samsung Temsilcisi13 Aralık 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza yada www.samsung.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön