21 Kasım 2013

Samsung Servisi Fan Motorunu Değiştiremedi!

Samsung RL62ZBSW buzdolabımı 29/7/2013'te kurdurdum ve ek +4 yıllık garantiyi de yaptırdım. 9 kasım sabahı sürekli ve rahatsız edici bir ses başladı. Servisi aradım ve 4141453230 nolu kaydı yaptırdım. Servis 12 kasım geldi ve fan motoru arızalı fabrikadan isteyeceğiz gelince takarız deyip zaman vermeden evde beklememizi söyledi.


Bugün 20 kasım çarşamba ve ben bugüne kadar bekledim hala bir arama veya servis gelişi olmadı . Dün buzdolabı derecesi +18 gelmiş. Bugün servisi aradım kolileri açmadıklarını açınca geldiyse takacaklarını söylediler. 3 saat sonra tekrar aradığımda hala kolileri açmadıklarını öğrendim. Çağrı merkezi ilgileneceğini söyledi. Şuan hala sorunum giderilmedi.

Sibel 268 Okunma

Cevaplar

  • Sibel03 Aralık 2013

    buzdolabımın arızası ile ilgili Samsung maalesef yeterli özeni göstermedi, yaklaşık 15-20 telefon görüşmesi yaptım. size ve Samsung bize ulaşın bölümüne şikayette bulundum. Çağrı merkezi acil olarak notunuzu aldım dedi, 10. iş günü akşam 19.50 de servis geldiğinde böyle bir bilgisi olmadığını söyledi. İletişim ve satış sonrası hizmetlerin zamanlaması konusunda sistemlerini tekrar gözden geçirmeleri ve hizmet kalitelerini yükseltmeleri gerektiğini düşünüyorum. Samsung gibi bir dünya markasından sizin aracılığınızla gelen cevapta çok basma kalıp ve benim sorunuma cevap vermeyen şekildeydi. Buzdolabı 4 çalışması gerekirken 20 lere kadar çıktı, içinde bozulmadık hiçbir yiyeceğim kalmadı. Ama benim önceliğin annemin insülin iğneleriydi, tüm konuşmalarımda bunu belirtmeme rağmen gerekli özen ve aciliyet firma tarafından gösterilmedi. bu yüzden de Samsung marka buzdolabı seçtiğim için pişmanım.

  • Samsung Temsilcisi26 Kasım 2013

    Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır. Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

  • Samsung Temsilcisi22 Kasım 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön