11 Eylül 2013 #2005962

Samsung Servis Televizyonumda Piksel Sorunu Olduğu Halde Gidermiyor!

Yeni aldığım Samsung Smart TV 1 ay içerisinde 3 defa ekran arızası verdi. En son 2 piksellik kırmızı nokta ve 2 adet 1 cm çapında beyaz leke gördüm. Servis 2 piksel kırmızı noktayı ve 2 beyaz daireyi gördüğü halde ısrarla arıza formuna 1 piksel, 1 beyaz nokta yazdı. Gördüğün halde neden yanlış yazıyorsun dediğimde bunu arıza olarak bildirmeyeceğiz dediler ve arıza mı gidermediler. O esnada ben bunun altına imza atmam yanlış yazıyorsunuz dediğimde, kabaca atmazsan atma deyip evden gitmeye çalıştılar.


3 aylık TV'de resimde görülenler arıza değil mi? İzlerken gözüme takılıyor. Yarından itibaren Tüketici mahkemesine başvuruyorum.

Hüsnü 186 Okunma

Cevaplar

 • Hüsnü17 Ocak 2014

  Tahmin ettiğim gibi SAMSUNG Tüektici Hakem Heyetinin Kararını TANIMADI. Şimdi mahkemeye gitme vakti geldi.

 • Hüsnü17 Aralık 2013

  13.09.2013 Tarihinde İl Tüketici Sorunları Hakem Heyetine yapmış olduğum müracaatımın sonucu bugün (17.12.2013) posta yoluyla bana ulaştı. TELEVİZYONUMUN YENİSİ İLE DEĞİŞTİRİLMESİNE karar verildi. Umarım Mahkeme Heyetinin kararını uygularlar. 15 gün içerisinde neler olacak merakla bekliyorum. Eğer uygulamazlarsa TÜM HUKUKSAL YOLLARA BAŞVURACAĞIM. KARAR TÜM TÜKETİCİLERE EMSAL TEŞKİL etmektedir. Aynı durumla karşılaşan herkes İl Tüketici Sorunları Hakem Heyetine başvursun.

 • Samsung Temsilcisi16 Eylül 2013

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

 • Samsung Temsilcisi11 Eylül 2013

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön