17 Eylül 2014
Yorum Yap
#2695163

Samsung Servis Tamir Etmeden Cihazı Geri Getirdi!

Samsung led TV arıza yapınca Samsung müşteri hizmetlerini aradım. 01/09/2014 tarihinde adı Ceran Elektronik olan servis geldi ve kartının yandığını parça talebi yapacaklarını söylediler. 10/09/2014 te parça getirdiler ama tamir edemediler.


Tv alıp servise götürdüler ve daha sonra 16/09/2014 tarihinde TV tamir edilmeden iade edildi! Parçayı temin edemediklerini ve tekrar çağrı açmamız istenmiş. Ben evde olsam teslim almazdım ama evdekiler almış işte.


Nasıl bir servis bu anlamadım. Özrü kabahatinden büyük. Böyle yetersizlerin yetkili servisliğinin iptal edilmesi lazım. TV yi ne zaman,kim,nasıl tamir edecek bilemiyorum. Bundan sonra Samsung mu?asla...

Asil 462 Okunma

Cevaplar

  • Asil23 Eylül 2014

    Sorunumun çözülmemesi üzerine samsung müş.hiz. aramamda tekrar sorunu gideremeyen servisin yönlendirilmesi üzerine farklı servis istemiştim. Bu sefer 18/09/2014 de başka servis geldi cihazı aldı ama şu ana kadar ondan da geri dönüş olmadı. Samsung müşteri hizmetleri de aradı ancak; şikayetimi zaten defalarca bildirmiştim. Arayan temsilciye de yine aynı şeyleri bir kez daha ilettim. Sorunum çözülmedi ve hala bekliyorum... Syg.

  • Samsung Temsilcisi17 Eylül 2014

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.   Saygılarımızla,     Samsung Çağrı Merkezi

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler