27 Temmuz
Yorum Yap
#10714566

Samsung Servis Sorunu!

Geçen sene 4 adet klima aldım, daha İlk montajdan itibaren problemler başladı. İlk önce 2 adet klima çalışmadı, daha kullanmadan bozulan klimalar servis tarafından değişmek yerine tamir edilmek istendi ve tamir süresi olarak da 1 hafta zaman biçildi. Biraz üstelemem sonucunda klimalar 1 gün içerisinde tamir edildi ama bununla bitmedi!


Klimaların montajından birkaç aç sonra kışın evimize geldiğimizde klimalardan birisi yine çalışmıyordu, bunun üzerine servise arıza kaydı açtırdım lakin servis gelmedi, bir daha servisle görüşmemden sonra Samsung çağrı merkezini aradım ve çağrı merkezinin yönlendirmesiyle klima için servis geldi ama 3 adet servis elemanından sonra döneceğimiz tarihten bir gün önce klimamızın probleminin gaz kaçağı olduğunu öğrendik ve şarj yapıldığı belirtildi.


Yaz için tekrar evimize geldiğimizde klimalarımızla serinlemeyi düşünürken bir de ne görelim kışın sorun yaşadığımız klima tekrar aynı şekilde çalışmıyor. Yine servise arıza kaydı açtırdım ama 3-4 gündür servisten bir haber. Serinlemek ya da ısınmak için aldığımız klimayı her ikisi içinde kullanamadık ve sanırım kullanamayacağızda. Samsung ürünlerini tercih ettiğim için çok pişmanım ve bir daha asla ufak ya da büyük fark etmez hiçbir Samsung ürününü satın almayacağım.

Osman 805 Okunma

Cevaplar

  • Osman30 Temmuz

    Cevabınız için teşekkürler. Şikayetimle ilgili ne çözüm merkezinizden ne de servis den iletişime geçilmedi. Tatilimiz bozuk klima yüzünden zehir olmakta ve klima olmadığı için her gün migrenim tutmaktadır. Gerçekten Samsung aldığıma çok pişmanım. Bu hafta problemim çözüme ulaşmazsa yasal haklarıma başvuracağım. Sanırım servisin bir klima için gelmesi hiçbir ülkede 10gun sürmemektedir.

  • Samsung Temsilcisi27 Temmuz

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com

Ziyaretçi Yorumları