29 Temmuz 2015

Samsung Servis Randevusu!

444 1 840 numaralı servisi aradım klima montajı için. Sabah görüştüm bana ertesi gün için randevu verdi acil olduğunu bugün müsait olduğumu bugün olursa memnun olacağımı ilettim. Telefonda bana yarın eğer ustalarımız müsait olursa bugünde olabilir dendi fakat akşam saat yedide aradım, görüştüm bana dedikleri sizin randevunuz 10 gün sonra. Servisleriniz milletle dalga geçmesin.

Sinan 756 Okunma

Cevaplar

 • Sinan01 Eylül 2015

  Maksa elektronikte klimadan anlayan bir tane eleman yok mu yaa, bir ay oldu klimamdaki problem giderilmedi. Gelen tamamdır deyip gidiyor yarım saat sonra yine aynı problem devam. En son bir hafta önce geldiler tamam dediler yine aynı devam peşine gelen elemanı arıyorum yarın tekrar bakarız deniliyor yarın ne gelen oluyor ne giden. Servisi arıyorum tamam diyorlar yarın gelecek, bir haftadır yarın gelecekler. Birde her geldiklerinde bunlara ücret ödüyorum, başka marka yeni bir klima alsam daha ucuza gelecekti ve klimayı kullanma zamanında kullanabilecektim. Samsung dünya markası dedik aldık ama en doğrusu yerli malıymış, hata etmişim.

 • Sinan17 Ağustos 2015

  Genel merkezle görüştüm 17.08.2015 pazartesi günü servisimiz gelip size yardımcı olacak denildi fakat bugün servisi aradığımda her zaman ki olan şey oldu ve Samsung maksa servisinden beklenilen cevap geldi, bizde sizinle ilgili her hangi bir kayıt bulunmuyor. Samsung cağrı merkezi ve maksa elektriğe teşekkürler bugün de bizleri yanıltmadığınız için.

 • Sinan15 Ağustos 2015

  çok gecikmelide olsa Samsung maksa servisiniz geldi fakat, klimamda arıza olmadığını sorun elektiriksel olduğunu klimama ayrı sigorta taktırınca problem kalmayacağını söyleyip servis gitti, benim ısrarla soğutmadığını söylediğim halde. Aynı gün sigorta taktırdım klima da soğutma yok sadece fan calışmakta, bunu Samsung maksa servisine ve genel merkeze bildirdiğim halde, bana tekrardan servis açılması zorunlu olduğunu üç gün sonraya tekrardan randevu veriliyor. Servisinizin ve çalışanlarınızın beceriksizliğinin maduruyum ve hala servis günü bekliyorum. Birde utanmadan sıkılmadan benden 50 TL servis ücreti alındı. Samsung klima aldığım güne lanet olsun mağduriyetimi defalarca bildirdiğim halde sıfır

 • Samsung Temsilcisi29 Temmuz 2015

  Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön