23 Nisan 2013 #1755972

Samsung Servis Hizmet Kusuru!

Samsung marka''ZSSL93EZ8*** seri no lu bilgisayarımın klavyesi sıvı teması nedeniyle değiştirildi. (Sıvı teması olmadığımdan kesinlikle eminim.) Sıvı teması olduğu söylenen parçanın bin bir güçlükle gönderilmesini sağladım. Arızalı dedikleri parçayı kargodan aldım ve açmadan bir kenara bıraktım. (İleriki zamanlarda tuşlarının lazım olacağını düşünerek) Birkaç ay sonra açtığımda siyah renkte olan klavyemin beyaz olarak gönderildiğini gördüm. Hemen servisi aradım. Durumu anlattım. Verdikleri cevap aradan 5 ay geçmiş oldu. Israrla siyah parçanın nasıl beyaz olduğunu sordum. Servisin verdiği cevap beyefendi aradan zaman geçmişten başka bir şey olamadı.

Kamil 35 Okunma

Cevaplar

  • Kamil21 Ekim 2013

    Samsung ürünleri ve kalitesi hakkında hiçbir sorunum yok. Sorunum servisle. Mesele size ulaşmak ve şikayet bildirmek değil. Şikayetlere ne tür çözüm üretiyorsunuz. 24 Nisan 2013 tarihli mesajımın cevabı yine yok.

  • Kamil24 Nisan 2013

    Doğrudur. Gerekli bilgilendirme yapıldı. Aradan zaman geçtiği söylendi. Değişen siyah renkteki parçanın (Netbook klavyesi) nasıl beyaz olduğunun açıklamasını bekliyorum ben.

  • Samsung Temsilcisi23 Nisan 2013

    Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön